Ko-Cuce


Sizleri Neler Bekliyor ?

-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.


Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !


www.pvp-merkezi.forumclan.com

Ko-CuCe forumları kocuce 2008 2009 privateko private knight empire forum ko

YEnileniyoruz

  Emin HomeKO Database [HomeKO v2 Editlenmiş Sorunsuz Bugsuz FULL [Paylaşım]

  Paylaş
  avatar
  IRONCLAD
  Forum Kurucusu
  Forum Kurucusu

  Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 56
  N.Point N.Point : 38548
  L.Point L.Point : 0
  Kayıt tarihi : 07/07/10
  Nerden : Kapısız Yerden xD
  warrior fb

  Emin HomeKO Database [HomeKO v2 Editlenmiş Sorunsuz Bugsuz FULL [Paylaşım]

  Mesaj tarafından IRONCLAD Bir C.tesi Tem. 10, 2010 7:37 am

  Bilgiler Konu Başlığı: Emin HomeKO Database [HomeKO v2 Editlenmiş Sorunsuz Bugsuz FULL [Paylaşım]Yapımcı: ємιη тυяηαYardımcı: ''Bilinmiyor''Uyumlu Versionlar: 1298
  Konu Anlatım Emin TURNA HomeKO Database V2 [DownKaan HomeKO Databasenin Editlenmiş Hali]
  Konu Anlatım
  SERVER AÇACAK ARKADASLAR KONUYU TAMAMİYLEN OKUYUNUZ.
  Öncellikle Selamlar.Bu databaseyi paylaşmamın sebebi herkezin HomeKo database aramasi ve güzel bir paylaşımın olmamamasıdır. Genellikle buglu paylaşımlar örneğin Krowaz Dominionda +3 unige taki ve+8 itemlerin çıkmasıdır.Ben olabildiğince gözüme takılan yerlerifixledim.Eğer bir bug veya sorun bulursanız Özel Mesajtanhaberleşebiliriz.Tüm NPC 'Ler Calisiyor. HERŞEYİ İLE PAYLAŞIYORUM.SORUNSUZ MAPLER DATABASE VE PATCH.Aİ VEEBENEZER MAPLERİ AYRİ AYRİDİR.SADECE BENİM VERDİKLERİMİ KULLANINIZ! Exp'ler Düzenlendi.Örneğin 60 Levelde Brahman 21 M Exp Verir.61 LeveldeBu Exp Yarıya Düşer 10-11 M Exp Verir.Nerde KasabilirimDerseniz.Brahman,Paramun,Crimson Wing,Falcon,Troll Captain veBerserker,Titan,Dark Stone,Evil Wizard,Dark Knight SlotlarindaKasabilirsiniz Expleri Düzenlidir.
  EN ÖNEMLİSİ YAN KARAKTER AÇILMIYOR TÜRKÇE KARAKTER DUPE FİX !.
  Tüm Armor ve Silahlar +5,Takılar +3 Olarak DÜşmektedir. Bi-Frost Drop Rate % 5 ti % 40'a Çıkartıldı. Droplara Düzenli Bir Şekilde Shell Konuldu.Titan,TrollCaptain-Berserker-Crimson Wing ve Diğer Eslant Monsterlerindan +5 ShellTemin Edebilirsiniz.
  Aklınıza Gelebilecek Buglari Giderdim.Eğer Bug Vs Varsa Ozel Mesajtan Atınız.
  Armor ve Silah Upgrade : +5 e Kadar % 100.[+5] > [+6] = %60[+6] > [+7] = %30[+7] > [+8] = %15[+8] > [+9] = %5[+9] > [+10] = %1Taki Upgrade Orani : Upgrade Yok % 0 Droplardan +3 Düşüyor (:Level Up Orani Rarda Var.
  GENEL ÖZELLİKLER BİLDİGİNİZ GİBİ # Oto Üyelik# Databasede Gereksiz Hiç Bir Table ve Procedür Yoktur.# Karakter Açıldığı Gibi Üzerinde Itemlerle Doğar.# Oto G1 Sistemi [İlk 5 Clan g0, Kalanı g1.]# Castle Siege War Sorunsuz, Np Geliyor.# Özel NPC Düzeneği,# Oyun içi NCS Aktif,# King Prize, Notice vs. Sorunsuz# Classlar Eşittir. Hiçbir Classın, diğer classa üstünliğü yoktur. Iyi oynayan kazansın # 50 Kareli, 50 Karesiz Sembol,# STAT-SKILL Sıfırlama Sorunsuz.# Lunar War Sorunsuz.# Np Bitince NP ALMA Npcsi Size 1 NP Verir.[Npt Bloke SADECE TEK BİR İSTEĞİM VAR MARADONDAKİ NPCLERİN İSİMLERİNİ DEĞİŞTİRMEYİNİZ.EMEĞE SAYGI GÖSTERİNİZ.BİR TEŞŞEKÜR YETER. DATABASEDEN ÇEKİLMİŞ GÖRÜNTÜLER Başlangıç İtemleri Maradondan Çıkan +1 ve TakılarÜstünde.Warriorda +1 Basılmayan Raptor ve İron İmpacht.RoguedeBasılmayan Dual +1 Shard.Magede +8 HP Paper Set ve İntİtemleri.Priestte +8 STR Paper Set ve +1 Basılmayan İron İmpacht ve İntİtemleri.

  Resimler Warrior Baslangıç Rogue Başlangıç
  Resmi orjinal boyuta getirmek için tıklayın. ( Pvp-Kenti )
  Mage Başlangıç
  Resmi orjinal boyuta getirmek için tıklayın. ( Pvp-Kenti )
  Priest Başlangıç
  Resmi orjinal boyuta getirmek için tıklayın. ( Pvp-Kenti )
  [National Point]Exchange[Rebirth]Upgrade Choatic Generator[Helper]Barnand1[Arsetic]VedaKrowaz DominionKrowaz [Quest] Gerekli İtemleri Getirerek Krowaz İtemlerine Sahip Olabilirsiniz.Krowaz'daki Hiç Bir Canavardan +3 Unige Takı veya +8 Weapon Çıkmamaktadır. [Item Merchant]Trickster[Colony Zone]QuestEl Morad CZ Town Monument (Kolay Kesilir 600 Np Verir ve 3 Saate Bir Çıkar)Karus CZ Town Monument (Kolay Kesilir 600 Np Verir ve 3 Saate Bir Çıkar)Bi-Frost Monument (Hangi Irk Keserse O Bi-Frosta Girebilir.100 Np Verir.3 Dakikada Bir Çıkar.)Emin Monument (300 Np Verir 3 Saate Bir Çıkar.)[Ardream]Teleport (Level,Skill-Stat Kontrollüdür.)Savaştan Bir Görüntü.Savaş Kesinlikle Sorunsuzdur.ALIN GÜLE GÜLE KULLANIN.

  İndir Database Linki : Cevap Yazdiginiz için tesekkürler.File Upload - File Sharing Service - Dedicated Server Tarama (virustotal ) : Taratılmıştır Virüs yoktur.
  RAR PASS : eminturna


  Duyuru:İmzaya Reklam Eklemeyınız... ßan Sebebidir  Site içi Destek Mail pvp-destekci@hotmail.com

   Forum Saati Cuma Nis. 27, 2018 4:58 am